PINAR'DAN "YÜKSEK PROTEİNLİ YOĞURT"
11.12.2017

Türkiye’de süt sektörünün kurucusu ve ilklerin öncüsü Pınar, "Yüksek Proteinli Yoğurt" u tüketicilerin beğenisine sundu. "Sade" ve gerçek meyve püresi içeren "Muzlu-Yulaflı" seçenekleriyle "laktozsuz" Pınar Protein Yoğurt; spor yapanların /sporseverlerin yüksek protein ihtiyacını karşılayacak ve lezzetli bir atıştırmalık deneyimi sunacak.

Pınar süt CDP Türkiye İklim Liderleri ödülünün sahibi oldu

Türkiye’de yeni kategorilerin kurucusu Pınar; hareketli yaşam tarzına sahip ve doğru beslenmeye önem verenlerin uzun süredir arayışta olduğu yepyeni bir ürünü, "Pınar Protein – Yüksek Proteinli Yoğurt"u, tüketicilerin beğenisine sundu. Pınar Protein Yoğurt “Sade” ve gerçek meyve püresi içeren, “Muzlu-Yulaflı” seçenekleri ile tüketicilerle buluşuyor.

Laktozsuz olma özelliği ile sindirime de destek olan ürün, güçlü protein içeriği ile önemli bir ihtiyacın tamamlayıcısı olacak. 180 gr’lık tekli, kaşıklı ambalajda satışa sunulan Pınar Protein Yoğurt’un “Sade” çeşidinde 16 gr, "Muzlu – Yulaflı" çeşidinde ise 14 gr protein bulunuyor.

Pınar Protein Ailesi genişliyor

Pınar'ın kısa bir süre önce beğeniye sunduğu, yüzde 70 daha fazla proteine sahip Vanilya Aromalı ve Kakaolu Laktozsuz Pınar Proteinli Süt, önemli bir ihtiyacın tamamlayıcısı olarak büyük ilgi gördü.

Pınar Protein Ailesi'nin yeni üyesi Pınar Protein Yoğurt; doğru beslenmeyi amaçlayan, ara öğünlerde yiyecek sağlıklı, keyifli, tok tutan bir alternatif arayan ve hayatında spora yer veren herkesin vazgeçilmezi olacak.