Pınar Kido’dan Çocuklara Özel Türkiye’nin İlk Dijital Kampı Sömestr Tatilinde Yayında
15.01.2018

Pınar Kido, Türkiye’nin ilk dijital kampıyla sömestr tatili boyunca her an her yerde çocukların yanında olacak. Çocukları enerji ve eğlence dolu videolarla buluşturacak olan Pınar Kido Sömestr Kampı hem el becerilerinin geliştirecek hem yeni lezzetler keşfetmelerini sağlayacak hem de 3 Taş, Parmak Futbolu, Tuzluk gibi oyunlarla anne babalarının 90’lardan kalan oyun ve teknolojilerini öğretecek…

Pınar, kido'dan çocuklara Özel Türkiye’nin ilk dijital kampı

Süte eğlence katan Pınar Kido’nun yeni açılan YouTube kanalı üzerinden (www.youtube.com/pinarkido) yayına başlayan dijital kamp ile çocuklar, yoğun geçen ders döneminin ardından eğlence dolu içeriklerle doyasıya bir tatil geçirecek. Pınar Kido Sömestr Kampı’nda çocuklar, izlerken yeni şeyler öğrenip hoşça vakit geçirebilecekleri yararlı içeriklerle buluşacak.

Çocuklar Pınar Kido Sömestr Kampı’nda bir dönemin vazgeçilmezlerinden olan modem sesinin ne olduğunu öğrenecek, Tetrisi tanıyacak ve ekran kaydırmak yerine tuşa basıp çalıştırdıkları Walkman’in ne olduğunu görecekler. Sevilen isimler Buğra Kazancı ve Furkan Yaman’ın da yer aldığı kanalda çocuklar ayrıca 3 Taş, Parmak Futbolu ve Tuzluk oyunuyla eskimeyen oyunları öğrenecek.

Pınar Kido Sömestr Kampı’nda eğlenceli birçok içeriği izleyebilecek olan çocuklar yeni döneme daha havalı çantalarıyla başlamak için çanta süslemeyi de öğrenecekler. Pınar Kido ile çocuklar tüm tatil boyunca oynayarak, öğrenerek, deneyerek eğlenceli vakit geçirecek ikinci eğitim dönemine yeni eğlencelerle hazırlanacaklar.

Pınar, kido'dan çocuklara Özel Türkiye’nin ilk dijital kampı