Yaşar Birleşik Pazarlama Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komitesi "İzmir’in Yıldızı" Ödülüne layık görüldü.
26.11.2023

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen iş yaşamında toplumsal cinsiyet eşitliğine yönelik projelerini desteklemek ve görünür kılmayı hedefleyen “İzmir Yıldızı” ödülleri 26 Kasım Pazar saat 19:00’da Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde sahipleri ile buluşmuştur.

İzmir Yıldızı Ödülleri, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından toplumsal cinsiyet eşitliğine yönelik uygulamaları desteklemek ve farkındalığı artırmak, yaşamın her alanında toplumsal cinsiyet eşitliğine destek olmak hedefiyle düzenleniyor. BM'nin “Kadın ve Kız Çocuklarının İnsan Haklarının Korunması ve Geliştirilmesi Ortak Programı” çerçevesinde Kadın Dostu Kent unvanına sahip olan İzmir’de toplumsal cinsiyet eşitliği temalı birçok çalışma yürütülüyor. İzmir Yıldızı Ödülleri ile de çalışma hayatında toplumsal cinsiyet eşitliği ile ilgili iyi uygulamaların öne çıkarılması hedefleniyor.

Yaşar Birleşik Pazarlama Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komitesi ‘İzmir’in Yıldızı’ Ödülüne layık görüldü

5 kategoride ödüller sahiplerini buldu

Bu yıl ikincisi düzenlenen İzmir Yıldızları Ödül Töreni’nde 5 kategoride ödüller sahiplerine verildi. Sivil Toplum Kuruluşları kategorisinde ödülü Altın İğne Projesi’yle 9 Eylül İzmir Rotary Kulübü aldı. Yerel Yönetimler kategorisinde Safranbolu Belediyesi-Karabük, Şirketler ve Kurumlar kategorisinde Yaşar Birleşik Pazarlama, Kamu Kurum ve Kuruluşları kategorisinde İzmir Kent Konseyi ödül aldı. Başkanlık Özel Ödülleri ise Adıyaman Gölbaşı ilçesi Kalemkaş Mahallesi Muhtarı Cengiz Kanoğlu, Türkiye’nin ilk kadın hakemlerinden Elmas Arabacı ve Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’na gitti.

Tüzel Şirketler Kategorisinde (Şirketler ve Kurumlar) Cumhuriyetimizin 100.yılında YAŞAR BİRLEŞİK PAZARLAMA Toplumsal Cinsiyet Eşitliği komitesine layık görülen ödülü, Yaşar Birleşik Pazarlama adına YBP TCE KOMİTE Başkanı Esra BALANDI alarak teşekkür konuşmasını gerçekleştirmiştir.

Yaşar Birleşik Pazarlama Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komitesi ‘İzmir’in Yıldızı’ Ödülüne layık görüldü