Staj Başvuru Formu

Üniversite Stajları

Topluluk şirketlerimizde üniversitelerin önlisans, lisans ve yüksek lisans bölümlerinde eğitim gören öğrencilere 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu kapsamında belirtilen şekilde staj olanağı tanınmaktadır. Staj başvuruları 01 Ocak - 15 Nisan tarihleri arasında kabul edilir. Staj yapmayı talep eden öğrencilerin başvuruları, proje konusu ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda 15 Nisan - 30 Mayıs tarihleri arasında değerlendirmeye alınır. Değerlendirmede staj zorunluluğu aranmaktadır. Staj süresinin etkin ve verimli kullanılabilmesi için 20 iş günü altındaki staj başvuruları kabul edilmemektedir. Stajı kabul edilen kişilere telefonla bilgi verilir, yasal yazışmalar yürütülür.

Lise Stajları

3308 sayılı Mesleki Eğitim Yasası gereği Topluluk şirketlerimizde kontenjanları doğrultusunda Ticaret/ Meslek Lisesi öğrencilerine staj olanağı sağlanmaktadır. Staj başvuruları 1 Ağustos - 1 Eylül tarihleri arasında kabul edilir. 1-10 Eylül tarihleri arasında staj yapmayı talep eden öğrencilerin başvuruları şirket ihtiyaçları ve okul başarıları doğrultusunda değerlendirilir. Stajı kabul edilen kişilere telefonla bilgi verilir, yasal yazışmalar yürütülür.
Staj başvurusunda bulunmak için tıklayınız

CV oluşturmak için tıklayınız.

 

Yaşar Birleşik Pazarlama  Staj Başvuru Bilgileri

Staj başvuru tarihlerimiz 01 Nisan - 30 Nisan tarihleri arasındadır.

Başvurunuzu bu tarihler arasında http://kariyer.yasar.com.tr/Ilan.aspx adresine, firmamızda hangi alanda ve hangi tarihlerde staj yapmak istediğinizi içeren bir önyazı ve CV'nizi göndererek yapabilirsiniz.

Adayların aşağıdaki özelliklere sahip olması beklenmektedir:

  • Üniversitelerin 3. sınıfını bitirmiş olmak veya MYO öğrencisi olmak,
  • Staj zorunluluğunun bulunması,
  • 5510 no'lu yasa gereğince Eğitim Kurumu'nca sigortaların yapılması ve sigorta priminin ödenmesi,
  • MS Office programlarına hakim olmak,
  • İletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın olmak.

Staj başvurusu yapmak için tıklayınız.

Paylaşın ;