Ev Dışı Tüketim sektörünün ilk ve tek fuarı EDT EXPO 2016 4. kez düzenleniyor.
Türkiye’nin en seçkin otel, restoran ve pastanelerinin mutfak ekiplerinin yarışacağı etkinliklere sahne olacak EDT EXPO 2016 - Ev Dışı Tüketim-Gıda Ürünleri, Sarf Malzemeleri, Ekipmanları Üreticileri ve Tedarikçileri Fuarı’nda sektör ve gastronomi üzerine gerçekleştirilecek etkinliklerle sektör temsilcilerine yeni bir bakış açısı kazandırılması amaçlanıyor.

CNR EXPO Yeşilköy’de 23-26 Mart tarihleri arasında düzenlenecek EDT EXPO 2016 Fuarı, birbirinden renkli yarışmalara ev sahipliği yapacak.

Fuar kapsamında geçtiğimiz yıl düzenlenen yarışmalarda hazırlanan yemekler ünlü otellerin menülerinde yerlerini aldı. Bu yıl da Türkiye’nin seçkin otel ve restoranlarının menülerini zenginleştirecek yeni tatlar EDT EXPO 2016 Fuarı’nda sunulacak.
EDT Expo 2016-Ev Dışı Tüketim-Gıda Ürünleri, Sarf Malzemeleri, Ekipmanları Üreticileri ve Tedarikçileri Fuarı, 23-26 Mart 2016 tarihleri arasında CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık A.Ş. ve Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği (ETÜDER) iş birliğinde düzenlenecek.

CNR EXPO Yeşilköy’de bu yıl dördüncüsü organize edilecek Türk ev dışı tüketim sektörünün tek fuarı EDT EXPO, alanında Türkiye'de tek, Avrasya’nın da en büyük ev dışı tüketim fuarı olma özelliğini taşıyor.