Pınar Standı ile Renkli bir EDT Expo 2016 Fuarı
Bu yıl CNR EXPO Yeşilköy’de dördüncüsü organize edilen Türk ev dışı tüketim sektörünün tek fuarı EDT EXPO 2016, 23 Mart-26 Mart’ta ziyaretçilerine kapısını açtı. Pınar Profesyonel, 7. Hall’de yer alan standında, gösterişli ve renkli konsepti ile fuarda dikkat çeken standlardan biriydi. Fuarın her günü birbirinden özel programlar ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu ve fuarın en lezzetli standı olarak anıldı.

İlk gün Pınar Danışman Şefi Ünal Sermet ile Pınar ürünleri değişik tatlar ile sunumlandı.

2. gün USLA-Uluslararası Lezzet ve Sunum Akademisi öğrencilerinin sunumları gerçekleşti. Öğrencilerin kendi tarifleri ile şekillendirdiği tabaklar, ziyaretçilerden tam puan aldı. 3.gün Celebrity şef Rafet İnce Kütahya Porselen katkılarıyla display show gerçekleştirdi. Stand alanına kurulan platformda sergilenen birbirinden güzel tabaklarda Pınar ürünleri ile yapılan tarifler görücüye çıktı. Ziyaretçilerin ilgi odağı olan platform, EDT Expo fuarına renk kattı.

4.gün Mutfak şefi ve Yemek araştırmacısı Ömür Akkor, Anadoluda 1000 yıllık konsepti ile çini tabaklarında Pınar ürünlerini değişik tatlar ile sergiledi. Önümüzdeki dönemlerde çıkacak olan “Kahvaltıda Lezzet Pınar’ı” kitabından tarifler sergileyen Akkor, ziyaretçilerin ve fuar katılımcılarının ilgi odağı oldu.